garage7.pl

telefon:
+48 789-227-411

ul. Warszawska 111
61-047 Poznań

O nas

Specjalizujemy się w naprawie i obsłudze motocykli i skuterów następujących marek marek:

HONDA, YAMAHA, KAWASAKI, SUZUKI 

BMW – jesteśmy  partnerem autoryzowanego serwisu BMW Smorawiński

TRIUMPH

PIAGGIO, VESPA

Zapewniamy oryginalne części zamienne oraz zamienniki do powyższych marek w cenach dealera.

(Uwaga!!! nie obsługujemy produktów radosnej chińskiej wytwórczości oraz innych tandetnych marek azjatyckich)

  • Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz urządzeniami diagnostycznymi pozwalającym na trafną diagnozę większości uszkodzeń, które mogą wystąpić w Twoim motocyklu lub skuterze. Myjka ultradźwiękowa pozwoli nam na 100% wyczyszczenie gaźników i innych elementów motocykla.
  • Zawodnicy, którzy powierzyli nam swoje motocykle zajmowali czołowe miejsca w popularnych w Polsce wyścigach motocyklowych Polonia Cup i Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski w klasie Rookie 600.
  • Posiadamy własny transport, więc odbierzemy Twój motocykl i dostarczymy go po wykonanej naprawie lub serwisie (door to door)
  • Oferujemy również pomoc przy zakupie motocykla osobom nieposiadającym niezbędnej wiedzy i doświadczenia. Usługa ta polega na szczegółowych oględzinach na stanowisku serwisowym, diagnostyce komputerowej (TEXA, HDS), szacowaniu kosztów ewentualnych napraw, próbie ustalenia przeszłości motocykla itp. (usługa wyłącznie w naszym serwisie, nie obejmuje wyjazdów)
  • Współpracujemy z renomowaną i wiodącą marką produktów motocyklowych MOTUL (jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i punktem sprzedaży produktów). Nasze doświadczenie oraz wiedza wspomagana wysoką jakością produktów marki MOTUL pozwala na wykonywanie napraw i przeglądów zgodnie ze standardami i wymaganiami japońskich producentów motocykli.
  • Wykonujemy również pełen zakres usług związanych z obsługą ogumienia i zawieszeń motocyklowych obejmujących: wymianę i naprawę opon motocyklowych, prostowanie oraz serwis przednich zawieszeń i tarcz hamulcowych, kompleksowe naprawy łożysk kół lub wahaczy, diagnozę oraz usuwanie luzów w tylnym zawieszeniu

Autoryzowany Punkt sprzedaży Motul

(Kliknij i zobacz certyfikat)